Čo potrebujem k mobilnému domu?

Budem na mobilný dom potrebovať stavebné povolenie?

Nie, mobilný dom sa osádza na betónové kocky v desiatich miestach, nejde teda o stavbu pevne spojenú so zemou. K mobilnému domu tak nepotrebujete stavebné povolenie.

Ako je to s dopravou mobilného domu?

Bezpečnú dopravu mobilného domu na požadované miesto zabezpečíme my.

Prečo si vybrať mobilný dom LARI?

Mobilné domy vyrábame v tej najvyššej kvalite a s dôrazom na individuálne požiadavky každého zákazníka. Počas procesu výroby mobilného domu môžu naši zákazníci navštíviť výrobné priestory a detailne sa tak so všetkým oboznámiť. Požiadavky na zmeny vieme dokonca zapracovať aj počas samotnej výroby mobilného domu. 

Vybrať si ale môžete aj mobilný dom na kľúč a nechať všetko na nás. My sa postaráme o kompletnú výrobu podľa vašich predstáv a vysnívaný mobilný dom dopravíme na vami požadované miesto.

Budem k mobilnému domu potrebovať chemické WC? 

Mobilný dom LARI je možné vybaviť chemickým WC v prípade, ak v danej lokalite nie je možné pripojenie na kanalizáciu alebo čističku odpadových vôd. Mobilný dom je ale vybavený rozvodmi a dá sa vybaviť bežným splachovacím WC. 

Ako dlho budem na mobilný dom čakať?

Urobíme maximum pre to, aby ste na svoj vysnívaný mobilný dom nečakali dlho. Dodacia doba mobilného domu LARI je 2 mesiace od záväznej objednávky.